Byty

Byt D

Jedná se o byt 2+kk o velikosti 49 m². Vstupní prostor je oddělen posuvnými panely, je zde navržena šatní skříň. V hlavním obytném prostoru je řešena kuchyňská linka s ostrůvkem, na kterém se nachází dřez a varné centrum, která je doplněna o sestavu vysokých spotřebičů „za zády“, za kterou je navržena komora s pračkou a úložným prostorem. Kuchyňský ostrůvek zde zároveň funguje jako oddělující prvek jídelny a obývacího pokoje, zároveň se na něm nachází panel, na kterém je umístěna televize. V další části bytu se nachází ložnice, ke které je přidružena šatna s hlavním úložným prostorem v bytě, a koupelna se sprchou a wc.

Materiálově je celek řešen v bílé barvě v kombinaci s dřevěnými prvky a prvky v šedé, antracitové barvě. Základní osvětlení bytu je řešeno v nikách zabudovaných v sádrokartonovém podhledu. Tato barevná kombinace a liniové osvětlení tvoří nenásilnou „kulisu“, která může být doplněna jednotlivými nábytkovými kusy či libovolným designovým svítidlem dle vkusu zákazníka.

ČísloPodlažíDispozicePodlahová plochaOrientaceCenaDisp. plán
4D2.2+KK49 m²JV, SZDISP.
8D3.2+KK49 m²JV, SZDISP.
12D4.2+KK49 m²JV, SZDISP.

Byty navrhovali BOQ ARCHITEKTI

STACH

Ing. arch. Miroslav Stach

S nadšením jsme se pustili do návrhu interieru vzorových bytů. Jednoduché linie, účelné dispozice, praktický, funkční styl bez příkras. To vše vytváří „kulisu“, která je připravena přivítat nové obyvatele - stačí se jen zabydlet a tím dotvořit individuální styl každého bytu.

STACH

PAVELCOVA

Ing. arch. Jana Pavelcová

Interier se nijak zásadně nevymezuje, zároveň ale nese jasnou designovou stopu. Barevně neutrální kombinace bílé barvy, přírodního odstínu dřeva a šedých antracitových ploch dovoluje doplnit interiér téměř jakýmkoli barevným prvkem dle vkusu klienta. Věříme, že i díky tomu bude U Zlatého beránka žádanou adresou.

PAVELCOVA

Domluvit schůzku

Zadejte vaše kontaktní informace a prodejce se vám obratem ozve.

Vyplňte prosím všechna pole níže!