Byty

Půdní byt A

Jedná se o podkrovní byt, dispozičně řešeno jako 2kk o velikosti 62m2. Vstupní prostor se nachází v centrální části bytu, odkud jsou zpřístupněny všechny místnosti, tedy obytný prostor, ložnice i koupelna s wc. V hlavním obytném prostoru s kuchyní a jídelnou je navržena kuchyňská linka podél celé jedné stěny, varné centrum, dřez, vysoké spotřebiče a úložný prostor jsou tedy řazeny v jedné linii. Na protější stěně je navržena velkorysá knihovna s posuvným panelem pro umístění televize, uprostřed se nachází prostor pro umístění pohovky a jídelního stolu. Celá místnost je prosvětlena střešními okny. V další části bytu se nachází ložnice s hlavním úložným prostorem v bytě, a koupelna se sprchou a wc. Pračka je umístěna ve skříňové sestavě v hale, nezabírá tedy místo v koupelně. Materiálově je celek řešen v bílé barvě v kombinaci s dřevěnými prvky a prvky v šedé, antracitové barvě. Tato barevná kombinace tvoří nenásilnou „kulisu“, která může být doplněna jednotlivými nábytkovými kusy či libovolným designovým svítidlem dle vkusu zákazníka.

Tento byt je aktuálně ve výstavbě. Kolaudace a nastěhování předběžně březen 2017. Prodej je možný již nyní.

ČísloPodlažíDispozicePodlahová plochaOrientaceCenaDisp. plán
Půdní byt A5.2+KK65 m²JV, SZDISP.

Byty navrhovali BOQ ARCHITEKTI

STACH

Ing. arch. Miroslav Stach

S nadšením jsme se pustili do návrhu interieru vzorových bytů. Jednoduché linie, účelné dispozice, praktický, funkční styl bez příkras. To vše vytváří „kulisu“, která je připravena přivítat nové obyvatele - stačí se jen zabydlet a tím dotvořit individuální styl každého bytu.

STACH

PAVELCOVA

Ing. arch. Jana Pavelcová

Interier se nijak zásadně nevymezuje, zároveň ale nese jasnou designovou stopu. Barevně neutrální kombinace bílé barvy, přírodního odstínu dřeva a šedých antracitových ploch dovoluje doplnit interiér téměř jakýmkoli barevným prvkem dle vkusu klienta. Věříme, že i díky tomu bude U Zlatého beránka žádanou adresou.

PAVELCOVA

Domluvit schůzku

Zadejte vaše kontaktní informace a prodejce se vám obratem ozve.

Vyplňte prosím všechna pole níže!