Byty

Byt A

Jedná se o garsonku o ploše 23 m² s vestavěným patrem na spaní, celkově 29,5 m². Pro maximální využití prostoru je veškeré zázemí navrženo kolem vnitřního jádra, v bytě je vsazený kubus, ve kterém se nachází koupelna se sprchou a wc, nika pro pračku, kuchyňská linka a patro na spaní. Tento kubus vytváří přirozené zádveří bytu, ze kterého se vstupuje do chodby, ve které se nacházejí hlavní úložné prostory bytu. Pračka je umístěna v nice, je přístupná z chodby, a ukrytá za posuvným dřevěným panelem. Nezabírá tedy místo v koupelně.

Směrem do obytného prostoru je navržena jednoduchá kuchyňská linka s dostatečnou pracovní plochou a úložným prostorem v horních skříňkách. Obytná místnost je doplněna o pohovku a jídelní stůl. Ložnice se skrývá v patře na spaní umístěném nad koupelnou. Patro je přístupné po posuvném žebříku, jenž se může pohybovat podél celé šířky místnosti. Pokud se tedy zrovna nepoužívá, lze jej posunout ke stěně a „uklidit“ tak, aby nezabíral místo v prostoru.

Materiálově je celek řešen v bílé barvě v kombinaci s dřevěnými prvky a prvky v šedé, antracitové barvě. Základní osvětlení bytu je řešeno v nikách zabudovaných v sádrokartonovém podhledu. Tato barevná kombinace a liniové osvětlení tvoří nenásilnou „kulisu“, která může být doplněna jednotlivými nábytkovými kusy či libovolným designovým svítidlem dle vkusu zákazníka.

ČísloPodlažíDispozicePodlahová plochaOrientaceCenaDisp. plán
3A2.1+KK23 m²JVDISP.
7A3.1+KK23 m²JVDISP.
11A4.1+KK23 m²JVDISP.

Byty navrhovali BOQ ARCHITEKTI

STACH

Ing. arch. Miroslav Stach

S nadšením jsme se pustili do návrhu interieru vzorových bytů. Jednoduché linie, účelné dispozice, praktický, funkční styl bez příkras. To vše vytváří „kulisu“, která je připravena přivítat nové obyvatele - stačí se jen zabydlet a tím dotvořit individuální styl každého bytu.

STACH

PAVELCOVA

Ing. arch. Jana Pavelcová

Interier se nijak zásadně nevymezuje, zároveň ale nese jasnou designovou stopu. Barevně neutrální kombinace bílé barvy, přírodního odstínu dřeva a šedých antracitových ploch dovoluje doplnit interiér téměř jakýmkoli barevným prvkem dle vkusu klienta. Věříme, že i díky tomu bude U Zlatého beránka žádanou adresou.

PAVELCOVA

Domluvit schůzku

Zadejte vaše kontaktní informace a prodejce se vám obratem ozve.

Vyplňte prosím všechna pole níže!