Byty

Půdní byt B

Jedná se o podkrovní byt, dispozičně řešeno jako 3kk o velikosti 76m2. Vstupní prostor se nachází v centrální části bytu, odkud jsou zpřístupněny všechny místnosti, tedy obytný prostor, ložnice, pokoj, koupelna a samostatné wc. V hlavním obytném prostoru s kuchyní a jídelnou je navržena kuchyňská linka do L, vysoké spotřebiče a úložný prostor jsou řešeny podél celé jedné stěny, pracovní linka se dřezem a varným centrem jsou řešeny v navazující části „elka“. Na protější stěně je navržena velkorysá knihovna s posuvným panelem pro umístění televize, uprostřed se nachází prostor pro umístění pohovky a jídelního stolu. Celá místnost je prosvětlena střešními okny. V další části bytu se nachází ložnice, ke které je přidružena šatna s hlavním úložným prostorem v bytě, a dále další pokoj. Pračka je umístěna ve skříňové sestavě/komoře v hale, nezabírá tedy místo v koupelně. Koupelna je tedy navržena čistě jako prostor pro umyvadlo a vanu, wc je umístěno samostatně. Materiálově je celek řešen v bílé barvě v kombinaci s dřevěnými prvky a prvky v šedé, antracitové barvě. Tato barevná kombinace tvoří nenásilnou „kulisu“, která může být doplněna jednotlivými nábytkovými kusy či libovolným designovým svítidlem dle vkusu zákazníka.

Tento byt je aktuálně ve výstavbě. Kolaudace a nastěhování předběžně březen 2017. Prodej je možný již nyní.

ČísloPodlažíDispozicePodlahová plochaOrientaceCenaDisp. plán
Půdní byt B5.3+KK78 m²JV, SZDISP.

Byty navrhovali BOQ ARCHITEKTI

STACH

Ing. arch. Miroslav Stach

S nadšením jsme se pustili do návrhu interieru vzorových bytů. Jednoduché linie, účelné dispozice, praktický, funkční styl bez příkras. To vše vytváří „kulisu“, která je připravena přivítat nové obyvatele - stačí se jen zabydlet a tím dotvořit individuální styl každého bytu.

STACH

PAVELCOVA

Ing. arch. Jana Pavelcová

Interier se nijak zásadně nevymezuje, zároveň ale nese jasnou designovou stopu. Barevně neutrální kombinace bílé barvy, přírodního odstínu dřeva a šedých antracitových ploch dovoluje doplnit interiér téměř jakýmkoli barevným prvkem dle vkusu klienta. Věříme, že i díky tomu bude U Zlatého beránka žádanou adresou.

PAVELCOVA

Domluvit schůzku

Zadejte vaše kontaktní informace a prodejce se vám obratem ozve.

Vyplňte prosím všechna pole níže!