Byty

Byt C

Jedná se o byt 2+kk o velikosti 42 m². Vstupní prostor je oddělen posuvným panelem, za vstupem je navržena nika pro umístění pračky a úložný prostor. V hlavním obytném prostoru je řešena kuchyňská linka ve tvaru L s dostatečnou pracovní plochou a úložným prostorem v horních skříňkách. Obytná místnost je doplněna o pohovku a jídelní stůl. V další části bytu se nachází ložnice, ke které je přidružena šatna s hlavním úložným prostorem v bytě, a koupelna se sprchou a wc.


Materiálově je celek řešen v bílé barvě v kombinaci s dřevěnými prvky a prvky v šedé, antracitové barvě. Základní osvětlení bytu je řešeno v nikách zabudovaných v sádrokartonovém podhledu. Tato barevná kombinace a liniové osvětlení tvoří nenásilnou „kulisu“, která může být doplněna jednotlivými nábytkovými kusy či libovolným designovým svítidlem dle vkusu zákazníka.

ČísloPodlažíDispozicePodlahová plochaOrientaceCenaDisp. plán
1C2.2+KK42 m²JV, SZDISP.
5C3.2+KK42 m²JV, SZDISP.
9C4.2+KK42 m²JV, SZDISP.

Byty navrhovali BOQ ARCHITEKTI

STACH

Ing. arch. Miroslav Stach

S nadšením jsme se pustili do návrhu interieru vzorových bytů. Jednoduché linie, účelné dispozice, praktický, funkční styl bez příkras. To vše vytváří „kulisu“, která je připravena přivítat nové obyvatele - stačí se jen zabydlet a tím dotvořit individuální styl každého bytu.

STACH

PAVELCOVA

Ing. arch. Jana Pavelcová

Interier se nijak zásadně nevymezuje, zároveň ale nese jasnou designovou stopu. Barevně neutrální kombinace bílé barvy, přírodního odstínu dřeva a šedých antracitových ploch dovoluje doplnit interiér téměř jakýmkoli barevným prvkem dle vkusu klienta. Věříme, že i díky tomu bude U Zlatého beránka žádanou adresou.

PAVELCOVA

Domluvit schůzku

Zadejte vaše kontaktní informace a prodejce se vám obratem ozve.

Vyplňte prosím všechna pole níže!